Xiaomi Mi Mix Alpha Süresiz Olarak Ertelendi

Xiaomi’nin her tarafı ekran olarak tasarladığı şaşırtıcı akıllı telefonu Mi Mix Alpha süresiz olarak ertelendi.

Dün sizlerle bir haber paylaşmış ve Xiaomi Mi Mix Alpha adlı her yanı ekrandan oluşan akıllı telefonun çok yakında piyasaya çıkacağını söylemiştik. Eğer bu haber sizi sevindirdiyse şimdi nefesinizi tutun, çünkü yeni gelişmeler hiç de iyi değil. Abacusnews tarafından paylaşılan habere göre Xiaomi bu akıllı telefonu süresiz olarak erteledi. Hatta bu projenin iptal edilebileceği hakkında söylentiler ortada dolaşmaya başladı bile.

İlginizi çekebilir: Xiaomi Mi 10 Çok Yüksek Kapasiteli Bir Pille Gelecek

Eylül 2019 itibarıyla teknoloji gündeminde haber olan ve büyük ses getiren bu akıllı telefonun çok pahalı olacağı biliniyordu. Telefonun her tarafını sarmalayan ekran tasarımının üretim tarafında ya da testler esnasında sorunlara yol açtığı düşünülüyor. Şimdilik Mi Mix Alpha’nın çıkış tarihi ya da askıya alınıp alınmadığı net olarak bilinmiyor ancak Xiaomi süresiz erteleme kararını doğrulamış durumda.

Xiaomi Mi Mix Alpha Özellikleri ve Fiyatı

Konu hakkında gelişmeler olduğunda haberleri yeniden sizlerle paylaşacağız. Eğer akıllı telefon haberleri ilginizi çekiyorsa sitemizin bildirimlerini aktif etmeyi ve Haber kategorimizi düzenli olarak ziyaret etmeyi unutmayın.