KUKE iPhone 6s kılıfı, yedek pil ve geniş depolama alanı sunuyor

KUKE iPhone 6s kılıfı sayesinde, otg bellek ve harici batarya taşıma derdinden kurtulacaksınız

Apple iPhone, zengin uygulama seçenekleri, yüksek performansı ve kaliteli kameraları sayesinde pek çok kullanıcıyı tavlamayı başarıyor. Bununla birlikte bütün bu olumlu özellikler iPhone’un en temel problemlerini görmezden gelmemize yetmez. Bu cihazların pil ömürleri çok düşük ve hafızaları genişletilemiyor. Cupertinolu şirketin sunduğu yedek bataryalı iPhone 6s kılıfı fonksiyonellik vaat etse de çirkin tasarımı yüzünden tepki topluyor. Zaten bu aksesuara mecbur değilsiniz. Apple‘ın resmi iPhone 6s kılıfını kullanmak yerine, KUKE gibi çok fonksiyonlu alternatiflere yönelebilirsiniz.

KUKE iPhone 6s kılıfı, harici batarya ve yedek hafıza özellikleriyle dikkat çekiyor.

Teknoloji tüketicisinin yardımlarıyla üretilmesi hedeflenen KUKE şarj kılıfı, iPhone 6 ve 6s modelleriyle uyumlu. Ürün Apple’ın resmi bataryalı kılıfından çok daha ince olmasıyla dikkat çekiyor. Apple’ın sunduğu aksesuar çözümü, en tombul noktasında 14,79 mm kalınlığa ulaşıyor. KUKE ise düz yapısıyla her noktada 11 mm kalınlıkta.

kuke-iphone-6s-kilifi-harici-batarya-ve-ek-hafiza-imkanlari-sunuyor

Akseuarın 2400 mAh ek enerji sağladığı ve bu sürenin 10 saat video izlemeye yettiği söyleniyor. Alt kısmında Lightning girişi içeren KUKE, 16 GB ve 64 GB dahili hafıza seçenekleriyle iPhone’un depolama alanı sorununa da çözüm getiriyor. Kılıfın ekonomik ve 16 GB hafızalı versiyonu 69 dolar fiyatla temin edilecek. Bu kadarcık depolama alanıyla yetinemeyip 64 GB hafıza içeren KUKE’ye sahip olmak isteyenler 119 doları gözden çıkarmak zorunda kalacaklar.

kuke-iphone-6s-kilifi-harici-batarya-ve-ek-hafiza-imkanlari-sunuyor-4

Dahası, ürün için özel olarak geliştirilen uygulama sayesinde, iPhone hafızasındaki dosyaların kolayca taşınması sağlanacak. IndieGoGo‘da yürütülen kampanyanın başarıya ulaşması halinde, aksesuarın seri üretimine başlanacağı ve mart ayından itibaren satışa sunulacağı ilan edildi.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.