Lenovo VIBE P1, 5000 mAh bataryalı akıllı telefon Türkiye’de

5000 mAh kapasiteli batarya ile donatılan Lenovo VIBE P1, Türk teknoloji tüketicisinin beğenisine sunuldu

Lenovo P70’in gelişmiş versiyonu VIBE P1 şimdi Türkiye’de. Yüksek pil kapasitesiyle dikkat çeken Lenovo VIBE P1, diğer cihazları da şarj edebilen Yolda Şarj (On-The-Go) fonksiyonu ile bataryasını paylaşmaktan çekinmeyen bir telefon. VIBE P1, sınıfının en yüksek kapasiteli pillerinden olan 5000 mAh’lık bataryasını 24Watt’lık hızlı şarj fonksiyonu ve güç tasarrufu özelliğiyle destekliyor.

lenovo-vibe-p1-teknik-ozellikleri-ve-fiyati-2

Telefonunuzu tek tuşta güç tasarrufu moduna aldığınızda SMS, telefon görüşmesi ve saat gibi temel kullanımlar dışında tüm özellikleri kapatarak şarjınızın çok daha uzun süreler dayanmasını sağlayabiliyorsunuz. VIBE P1 aynı zamanda parmak izi okuyucusu ile kişisel güvenliğinizi artıran bir telefon.

VIBE P1 4G’de 30 gün bekleme süresi ve 45 saate kadar konuşma süresi ile bir rekortmene yakışır rakamlara sahip. 13 MP arka ve 5 MP selfie kamerası, hızlı-odak ve sıfır deklanşör gecikmesi ise sizi mutlu edecek diğer özellikler.

lenovo-vibe-p1-teknik-ozellikleri-ve-fiyati-3

Lenovo VIBE P1’in teknik özellikleri ve fiyatı

Android 5.1 işletim sistemli akıllı telefon, 5.5 inç Full HD ekrana ve çift sim kart desteğine sahip. Orta sınıf Lenovo Android, 32 GB dahili, Micro SD kart ile 128 GB’a kadar artırılabilir hafızaya sahip ve 8 çekirdek Qualcom Snapdragon 615 işlemci kullanıyor. Lenovo VIBE P1 Türkiye’de 1.299 TL satış fiyatla satışa sunuldu.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.