LG G5’in çift sensörlü arka kamerası sızdırıldı

LG G5 Android akıllı telefonun çift arka kamera sensörüyle donatıldığı söyleniyor

LG Electronics’in 2016 model akıllı telefonu LG G5‘in teknik özellikleri ve fotoğrafları dün gece Reddit‘te boy gösterdi. Fotoğrafların kısa süre içinde silinmesine karşın, içeriğimizde yer alan görsel elden ele dolaşmayı başardı. Sızdırılanlara göre Güney Koreli akıllı telefon üreticisinin yeni Android cihazının arka kamerası, LG kullanıcıları için bir ilk olacak.

5,3 inç 2K QHD (2560 x 1440) kapasitif dokunmatik ekrana sahip olduğu söylenen LG G5’in 3GB RAM ve Qualcomm Snapdragon 820 mobil işlemciyle donatılacağı belirtiliyor. Reddit kullanıcısının yazdıkları doğruysa, 2016 yılının en fazla umut veren akıllı telefonlarından biriyle karşı karşıyayız.

LG G5 2016 model Android akıllı telefonun teknik özelilkleri Reddit'te paylaşıldı.

LG’nin amiral gemileri, görüntü kaliteleriyle ve iddialı kamera modülleriyle biliniyor. Eylül ayından bu yana zaman zaman gündeme gelen LG G5’in de fotoğraf ve video çekiminde üst düzey tecrübe sunacağı söyleniyor. Sızdırılanlara göre bu cihaz 16 MP + 8 MP çift sensörlü ve lazer otomatik odaklama teknolojili arka kameraya sahip olacak.

Çift arka kamera lensiyle alan derinliği kontrolü sağlayacağı anlaşılan Android akıllı telefonun 8 megapiksel çözünürlükte selfie çekeceği söyleniyor. LG V10’un parmak izi tarayıcı teknolojisini ödünç alacağı belirtilen sıradışı cihazın çıkış tarihi henüz ilan edilmedi.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.