LG V10’un ikincil ekranı ve UX 4.0+ arayüzü bu video’da

LG V10 iki ekranlı ve iki selfie kameralı Android akıllı telefonun UX 4.0+ arayüzünün yetenekleri bu video’da sergileniyor

Android platformu, yüksek performans ve güçlü teknik özellikler sunan pek çok akıllı telefonla dolup taşıyor. Dolayısıyla, işlem hızı ve performansın ayırt ediciliği azalmaya başladı. Akıllı telefon tüketicisi, hızlı işlemciler ve geniş RAM kapasitesi peşinde koşmayı bıraktı ve orijinal arayüzlere, üstün kullanım tecrübesi sunan ürünlere yöneldi.

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi LG, arayüz tecrübesine son derece önem vermesiyle biliniyor. LG Android‘lerin kolay kullanımı, zengin kişiselleştirme seçenekleri ve erken güncellenmeleri pek çok kullanıcıyı cezbediyor.

LG-V10-ikinci-ekran-ux-v4-plus-arayuz

Geliştirici, en yeni üst düzey akıllı telefonuyla birlikte kullanım deneyimini en üst noktaya taşımayı hedefliyor. UX 4.0+ arayüzüyle donatılan LG V10‘un ikincil ekranı, sosyal bildirimlerin yanı sıra uygulama kısayollarına da ev sahipliği yapıyor. Çeşitli uygulamalara ve fonksiyonlara kolay erişim sağlayan LG V10‘un nasıl kullanıldığını merak edenleri cihazın arayüzünü tanıtan videoya davet ediyoruz.

Geçtiğimiz hafta Güney Kore’de satışa çıkan çift selfie kameralı Android, Kasım’dan itibaren Türkiye’ye gelecek. Şirketin anavatanında 680 dolara satılan cihazın yurdumuzdaki fiyatı henüz ilan edilmedi.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.