Microsoft Selfie uygulaması iOS’a çıktı

Microsoft’tan iOS kullanıcılarına yepyeni bir selfie düzenleme uygulaması: “Microsoft Selfie”

Günümüzün en büyük trendlerinden biri olan selfie, ya da Türkçe adıyla özçekim, popülaritesini bir türlü kaybetmiyor. Her gün milyonlarca akıllı telefon kullanıcısı kendi fotoğrafını sosyal ağlarda paylaşıyor ve bu doğrultuda akıllı telefonların ön kameraları daha güçlü sensörlerle destekleniyor. Kameralar ne kadar güçlenirse güçlensin, iyi selfie’ler paylaşmak için iyi uygulamalara ihtiyaç duyuluyor. Retrica, VSCO CamCandy Camera ve YouCam Perfect gibi birçok popüler uygulama bu işin üstesinden gelirken, rekabete Microsoft da dahil oldu. Microsoft Selfie uygulaması, iOS kullanıcılarının beğenisine sunuldu.

Microsoft Selfie uygulaması

Akıllı işleme teknolojileriyle yüzünüzü daha güzel gösteren; ışık, kontrast ve renk doygunluğu gibi önemli özelliklere erişiminizi kolaylaştıran ve tabii ki filtrelere yer verilen Microsoft Selfie uygulaması, App Store’da ücretsiz olarak yer alıyor. Uygulamayı kullanmak için iOS 8 ve üzeri işletim sistemine sahip bir iOS cihaz kullanmanız gerekiyor.

Microsoft şu sıralar iOS ve Android kullanıcılarını hedef alan uygulamaların temposunu artırmış durumda. Windows 10 mobil işletim sistemini tanıtarak büyük ilgi çeken firma, anlaşılan o ki kullanıcılara kendini daha fazla göstermek ve kendi cephesine daha fazla teknoloji meraklısı çekmek istiyor. Eğer uygulamayı denemek istiyorsanız bu bağlantıdan indirebilirsiniz. Microsoft Selfie hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.