Netflix Philips Smart TV uygulaması Türkiye’de yayına girdi

Dünyaca ünlü içerik platformu Netflix, Philips Smart TV modelleriyle Türkiye’de izlenebilecek

TP Vision, 190’ı aşkın ülkede hayata geçirilen dünyanın önde gelen internet TV hizmeti Netflix’in artık tüm Philips Smart TV ve Philips Android TV™ modellerinde erişilebilir olduğunu açıkladı.
Netflix Kurucu Ortağı ve İcra Kurulu Başkanı Reed Hastings Las Vegas’ta düzenlenen CES fuarında, 6 Ocak’ta yeni hizmetlerinin global olarak hayata geçirilerek internet TV ağını eş zamanlı olarak 130’un üzerinde yeni ülkeye sunduklarını açıklamıştı.

Philips markalı televizyonları dünyada ve Türkiye’de pazara sunan TP Vision da, Netflix servisinin artık şirketin Philips TV pazarladığı tüm ülkelerde, 2013 ve sonrası tüm mevcut ve eski Philips Smart TV modelleri ve tüm Philips Android TV™ setlerinde kullanılabileceğini duyurdu.

Philips Smart TV Netflix uygulaması Türkiye'de kullanılabiliyor.

Yeni desteklenmeye başlanan Netflix ülkelerindeki müşteriler Netflix uygulamalarını nasıl bulabilir/kurabilirler?

Linux tabanlı (Android olmayan) Philips Smart TV’ler

Uygulama sunulur sunulmaz, müşteri, Smart TV portalının her açılışında ekran üzerinde bir uygulama uyarısı alacak. Uygulama, daha sonra uygulama uyarısı ve ekran üzerindeki talimatlar takip edilerek kolaylıkla indirilebiliyor.

Müşterinin uygulama uyarısını dikkate almaması halinde, uygulamanın kurulumu uygulama galerisinden kolaylıkla yapılabiliyor.

2014 -2016 arası Android EU TV’ler

Uygulamanın kurulumu uygulama galerisinden kolaylıkla yapılabiliyor.

Uygulama kurulumu yapılmış bir uygulama olarak görünüyor ya da uygulama galerisinden kurulumu yapılabiliyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.