Netis MD101 802.11ac destekli router Türkiye’de satışa sunuldu

Netis MD101 yönlendirici, 802.11ac teknolojisiyle yüksek hızlı kablosuz internet tecrübesi sunuyor

DataStar, WiFi hızını kat kat artıran yeni standart olan 802.11ac destekli yeni Netis yönlendiriciyi (router) satışa sunuyor. Netis MD101 yönlendirici, yüksek hızı ile birden çok cihazın ağa bağlı olduğu ev ve ofisler için uygun bir çözüm.

Netis ağ ürünlerinin Türkiye distribütörü DataStar, yeni model yönlendiriciyi (router) satışa sunuyor. Kablosuz ağ hızını çok artıran yeni standart olan 802.11ac destekli olan Netis MD101, yüksek hızı ile çok sayıda cihazın ağa bağlı olduğu yerler için uygun bir çözüm.

Çift bant desteği, 5dBi anten kazancı

802.1 a/b/g/n cihazları ile de uyumlu olan yeni yönlendirici AC standardının getirdiği yüksek hız ile veri transfer hızını on kat artırıyor. Bu sayede başta HD video indirme olmak üzere, yüksek hız gerektiren her tür uygulama için ideal olan yönlendirici, çift bant desteğine sahip. Eşzamanlı olarak 2.4GHz bandında 300Mbps, 5GHz bandında ise 867Mbps kablosuz hızlara ulaşabiliyor. Aynı zamanda bir Gigabit yönlendirici olan ürün, üzerinde yer alan 5dBi’lik iki anten sayesinde WiFi kapsama alanını da genişletiyor.

Netis MD101 çift bantlı AC yönlendirici Türkiye'de satışa sunuldu.

Yönlendirmeye ek olarak, kablosuz tekrarlayıcı ve istemci özellikleri sunuyor

10/100/1000 veri aktarım hızı ve yüksek kapsama alanı ile kullanıcıların beklentilerini fazlasıyla karşılayan ürün, aynı zamanda farklı işlevleri ile birden fazla cihazın görevini de tek başına yerine getirebiliyor. Yönlendirici özelliğinin yanı sıra üründe tekrarlayıcı (repeater) ve istemci (client) işlevleri de yer alıyor.

Kurulumu ve kullanımı son derece kolay olan Netis MD101, WPS düğmesine basılarak kolayca diğer ağ ürünleri ile eşleşebiliyor. Çoklu SSID desteği ile ziyaretçi ağı oluşturulabilen ürün, güvenliği de en üst düzeyde sağlıyor. Üstelik güvenlik ayarlarını yapmak son derece basit.

USB 3.0 girişi olan ürün medya paylaşımı, FTP server, media server özelliklerine de sahip. DataStar, Netis MD101’in 99 USD +KDV fiyatla satılmasını tavsiye ediyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.