Üst düzey Nvidia ekran kartı alana, For Honor ve Ghost Recon hediye

For Honor sistem gereksinimleri

NVIDIA GeForce GTX 1070 veya 1080 modellerini satın alan kullanıcılar, For Honor ve Ghost Recon Wildlans oyunlarına bedava sahip olacak.

Güncelleme: NVIDIA’dan aldığımız bilgiye göre kampanya Türkiye’de de geçerli olacak.

Yakın zamanda PC toplayacak veya ekran kartını güncelleyecek kullanıcılar için NVIDIA‘nın yeni bir kampanyası var. NVIDIA GeForce GTX 1070 veya 1080 alan kullanıcılar, ücretsiz For Honor ve Ghost Recon Wildlans oyunlarına sahip olacak.

Son dönemin iki en yeni AAA oyununu hediye eden firma, böylece yurtdışı fiyatlarıyla yaklaşık 120 dolar değerindeki iki oyunu ücretsiz olarak oynama imkânı sunacak. Her iki oyuna da sahip olmak için GeForce Experince ve Ubisoft Uplay kullanılması gerekiyor.

Sınırlı sayıda ve sadece belirli satış noktalarında olacağı belirtilen kampanya, henüz NVIDIA tarafından resmi olarak duyurulmuş değil. Ancak önümüzdeki günlerde konuyla ilgili basın bülteninin ulaşmasını ve kampanyaya Türkiye’nin de dahil olup olmadığını öğreceğimizi umuyoruz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here