OnePlus 7 Pro Kullanıcıları Hayalet Dokunuş Sorunu Yaşıyor

OnePlus 7 Pro Kullanıcıları Hayalet Dokunuş Sorunu Yaşıyor

Telefonunuz ekrana dokunmadığınız halde ekrana dokunulmuş gibi davransa ne yaparsınız? OnePlus 7 Pro kullanıcıları hayalet dokunuş sorunuyla mücadele veriyor.

OnePlus firması son dönemde hızlı bir yükseliş sergilemiş, 400 dolar üstü akıllı telefonların rekabetinde dünyanın en büyük beşinci markası olmayı başarmıştı. Geçtiğimiz günlerde yeni akıllı telefonlarını tanıtan Çinli firma, maalesef övgüler almaktan çok sorunlarla mücadele vermeye çalışıyor. Kullanıcılardan gelen yorumlara göre OnePlus 7 Pro‘nun ekranı, hayalet dokunuş problemiyle can sıkıyor. Kullanıcılar ekranın hiçbir noktasına dokunmadığı halde dokunuş yapılmış gibi davranan OnePlus 7 Pro, bu sorun çözülemediği takdirde epey şikayet alacak gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir: Palit GeForce GTX 1660 Ti Dual ekran kartı incelemesi

OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro Özellikleri OnePlus 7 Pro Kullanıcıları Hayalet Dokunuş Sorunu Yaşıyor

90 Hz tazeleme hızı keyif verecekken sorun yaşatıyor

90Hz tazeleme hızı sunan ekranıyla çok konuşulan OnePlus 7 Pro, her ne kadar oldukça kaliteli bir ekran panelini kullanıcılarına sunmuş olsa da bu sorunu yaşatarak büyük karizma kaybetti. Daha iyi ekran deneyimi vaadiyle piyasaya sürülen akıllı telefon bu deneyimi sunamadığı gibi epey can sıkıcı bir problemi ortaya çıkarmış durumda.

Bu sorunun nasıl yaşandığını görmek istiyorsanız yukarıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ediyoruz. Eğer bu telefonu satın almayı düşünüyorsanız sorunun çözüldüğünden emin olmadan kesinlikle karar vermeyin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here