Opera GX Oyuncular İçin Tasarlanan İlk İnternet Tarayıcısı Oldu

Opera GX internet tarayıcıyı kullanarak bilgisayarınızın oyun performansının düşmesini engelleyebilirsiniz. Detaylar ve indirme bağlantısı haberimizde.

Opera GX resmi olarak tanıtıldı ve oyun tutkunlarının beğenisine sunuldu. Bu yeni tarayıcı, oyuncuların en büyük şikayetlerinden biri olan “sistem kaynaklarının tarayıcı tarafından kullanılması” sorunun önüne geçiyor. Bu tarayıcının işlemci ve RAM tüketimini sınırlandırabiliyor, bu sayede oyuna girerken tarayıcıyı kapatmadan yüksek performans keyfi yaşayabiliyorsunuz.

İlginizi çekebilir: Logitech Yenilenen G403, G703 ve G903 Oyun Mouse’larını Tanıttı

Opera GX Oyuncular İçin Tasarlanan İlk İnternet Tarayıcısı Oldu

Ücretsiz olarak indirilebilen Opera GX aynı zamanda Twitch entegrasyonu da sunuyor. Hiçbir canlı yayını kaçırmamanız adına tasarlanmış olan bu özellik sayesinde Twitch’e çok daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Bunun dışında tarayıcının ana sayfasında YouTube, Netflix, Reddit ve Discord gibi oyuncuların yakından takip ettiği platformların kısayolları ön yüklü geliyor. Tabii ki tüm bunların yanı sıra tarayıcının teması da oyuncuların gözlerini ışıldatacak kadar karizmatik görünüyor.

Eğer Opera GX’i indirip denemek istiyorsanız bu bağlantıyı ziyaret edin. Tarayıcı hakkındaki yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here