Panasonic PT-RQ32K 5K çözünürlüklü projektör tanıtıldı

Panasonic PT-RQ32K 5K çözünürlüklü projektör çıkış tarihi CihazTV

5K çözünürlüklü Panasonic PT-RQ32K 27.000 lümen parlaklık değerine sahip

Panasonic PT-RQ32K, etkinlikler, sahne gösterileri ve kiralama uygulamaları için tasarlandı. Cihaz 5120 x 3200 çözünürlükte 27.000 merkez lümeni sunuyor.

240 Hz projeksiyon cihazı Panasonic’in eşsiz piksel kaydırma dörtlü piksel sürücü teknolojisini barındırıyor. Mevcut optik lensleri ve gelişmiş görüntü ayarlama özelliklerini destekleyerek esnek projeksiyon kullanımı sağlıyor.

Lazer ışık kaynağı ve orijinal ısıya dayanıklı fosfor çarkı tasarımı, özellikle birden çok projeksiyon cihazı kullanılırken tutarlı görüntü kalitesi, renk ve parlaklık sağlıyor.

Panasonic Avrupa Projektör Pazarlama Yöneticisi Hartmut Kulessa seri hakkındaki düşüncelerini şöyle paylaşıyor: “Panasonic, özellikle son yıllarda yüksek parlaklığa sahip projektör üretiminde son derece güç kazandı. RQ32K bu serinin muhteşem bir halkası oldu ve WUXGA (PT-RZ31K) ve SXGA+ (PT-RS30K) ürünlerinde 31.000 lümen ile (merkez) yüksek parlaklık sağlayan iki lazer projeksiyonunu bir araya getiriyor.”

Çerçevesiz istifleme veya delikli cıvata tertibatı sayesinde özel yapım montaj çerçeve ihtiyacı ortadan kalkıyor; böylece taşıma sırasında toplam ağırlık azalırken geçici ve çok projeksiyonlu yansıtma projelerinin kurulumu kolay hale geliyor.

Projeksiyon cihazı hızlı bir açma/kapama özelliği, mekanik ve lazerli ışık kaynağı, hibrit kapak ve güç yönetim özellikleri sayesinde sorunsuz ve enerji tasarruflu çalışma sağlıyor.

4K ötesi görüntü kalitesi sunan PT-RQ32K, Ocak 2017’de piyasaya çıkacak.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here