AMD Radeon Software Crimson Edition 16.4.2 çıktı

Radeon Software Crimson Edition 16.4.2

AMD, Radeon Software Crimson Edition 16.4.2 sürücü yazılımını kullanıma sundu. Bu yeni sürücülerle neler geldiğine birlikte göz atalım.

AMD‘nin yeni nesil sürücü yazılımı Radeon Software Crimson Edition, 16.4.2 kod numaralı sürümüyle karşımızda. Need For Speed (2016) ve Elite Dangerous için yeni Crossfire profilleri sunan yeni sürücü paketi, Razer Core gibi Thunderbolt 3 eGFX çözümlerine Radeon R9 Fury, Nano ve 300-serisi ekran kartları için tam XConnect desteği sağlıyor.

AMD XConnect teknolojisi sayesinde kendisi oldukça hafif olan bilgisayarlar, gerektiğinde güçlü bir harici GPU ile kolayca oyun için üretilmiş bir dizüstü bilgisayara dönüşüyor, oyunculara bir oyun bilgisayarının üstün kare hızı sayısına ve görüntü kalitesine erişme imkanı sunuyor. Radeon™ R9 300 Serisi grafik kartı ile yapılandırılmış harici GPU ile bağlantı, Intel Thunderbolt 3 üzerinden sağlanıyor. Harici GPU’lar kullanıcılara ilk kez, istedikleri anda bağlanma veya istedikleri anda bağlantıyı kesme olanağı veriyor.

Radeon Software Crimson Edition - Razer Core

Bu yeni sürücü paketi ayrıca The Division, DOTA2, Hitman, Fallout 4 ve The Witcher 3: Wild Hunt‘ta yaşanan Crossfire performans sorunlarının da üstesinden geliyor. Yeni AMD Radeon Software Crimson Edition 16.4.2 sürücülerini bu bağlantıdan indirip kullanabilirsiniz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.