E-Sporculara özel gamepad: Razer Wildcat

Xbox One ve PC platformlarında oyunu ciddiye alanlar için özel olarak tasarlanan Razer Wildcat resmi olarak tanıtıldı.

Razer, profesyonel konsol oyuncuları için özel olarak tasarladığı yeni gamepad modeli Razer Wildcat‘i tanıttı. Oyunları turnuva seviyesinde oynayan PC ve Xbox One oyuncularına uygun yapıdaki gamepad, çarpıcı tasarımı, dayanıklı tuşları, ergonomik yapısı ve tabii ki oldukça yüksek fiyatıyla dikkat çekiyor. Standart Xbox One gamepad’ine göre %25 daha hafif olan, bu sayede uzun saatler boyunca yorulmadan kullanılabilen Razer Wildcat, kenarlarında bulunan özel dokulu kaplamalarla terlemeyi engelliyor ve elden kaymıyor. Razer’ın açıklamasına göre Razer Wildcat, en ideal ergonomik şekilde tasarlandı ve oyuncuların en hızlı tepkileri vermelerine uygun yapıda üretildi.

Fiyatı cep yakacak

Güçlendirilmiş karbon analog çubukları ve uçaklarda kullanılabilecek düzeyde sağlam alüminyum tetik tuşlarıyla yıllarca sorunsuz kullanılabilecek olan Razer Wildcat, yurt dışında 149,99$ fiyat etiketine sahip olacak. Ekim ayında piyasaya sürülecek olan gamepad’in tuş fonksiyonları özelleştirebilecek, oyuncular kişisel kontrol profillerini cihazın içerisindeki dahili bellekte barındırabilecek.

Bu gamepad’in ülkemize ne zaman ve hangi fiyatla geleceği şimdilik bilinmiyor ama, vergiler dahil düşündüğümüzde fiyatının 500TL‘den aşağı olmayacağına eminiz. Razer Wildcat’e detaylıca göz atmak istiyorsanız aşağıdaki fotoğrafları inceleyebilirsiniz.

razer-wildcat-gamepad-cihaz-tv (1)

razer-wildcat-gamepad-cihaz-tv (2)

razer-wildcat-gamepad-cihaz-tv (3)

razer-wildcat-gamepad-cihaz-tv (4)

razer-wildcat-gamepad-cihaz-tv (5)

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.