Samsung Gear IconX inceleme (Video)

Samsung Gear IconX inceleme videomuz yayında. Gear IconX ses deneyiminizi kablosuz hale getirmekle kalmıyor, aynı zamanda hareket takibi yapabiliyor.

Bu videomuzda Samsung‘un kablosuz kulaklığı Gear IconX‘i inceledik. Bu ilginç kulaklıklar, yüksek kaliteli ses deneyimini tamamen kablosuz hale getirmekle kalmıyor, aynı zamanda hareket takibi, kalp atışı ölçümü ve kalori hesaplaması yapabiliyor. Eğer gündelik hayatta aktivite takibi ve kablosuz müzik keyfi imkanlarını bir arada yaşamak istiyorsanız Samsung Gear IconX inceleme videomuzu kesinlikle izleyin.

Samsung Gear IconX, şarj ederken bile kabloya ihtiyaç duymayacağınız şekilde tasarlanmış bir Bluetooth kulaklık. Özel bir şarj istasyonuyla gelen Gear IconX, bu minik kutunun içerisinde bulunan pille yaklaşık üç kez şarj olabiliyor. Kulaklıkları aktif olarak kullanacaksanız tek yapmanız gereken gün içerisinde bu şarj istasyonunu doldurmak. 315 mAh kapasiteli şarj istasyonu bir saatten kısa sürede şarj oluyor ve size toplamda 6 saat civarında kullanım süresi sunuyor.

Kulaklıkların her birinde ikişer adet mikrofon bulunuyor. Bu sayede kablosuz müzik keyfi esnasında çağrılarınızı cevaplayabiliyorsunuz. Üstelik kulaklıkların mikrofonları gürültü engelleme özelliğine sahip. Bu özellik doğrultusunda gürültülü ortamlarda telefonunuzu cebinizden çıkarmanıza gerek kalmıyor.

Daha fazla detay,  Samsung Gear IconX inceleme videomuzda sizleri bekliyor.

Samsung Gear IconX inceleme (Video)

Samsung Gear IconX fiyatı: 599 TL

Samsung Gear IconX teknik özellikleri

Boyutlar: 18,9 x 26,4 x 26 mm (Kulaklık) 35,3 x 30,3 x 92 mm (Kılıf)
Sensörler: Kalp atışı sensörü, Akselerometre, Kapasitif dokunma sensörü
Depolama: 4GB (3,5GB’ı kullanılabilir)
Bağlantı: Bluetooth 4.1
Pil: 47mAh (Kulaklıklar) 315mAh (Kılıf)
Frekans Aralığı: 20 Hz~20 kHz
Mikrofon: Kulaklık başına 2 adet
Uyumluluk: Android 4.4 ve 1,5GB üzeri RAM
Ses Oynatma Formatları: MP3, M4A, AAC, WAV, WMA (WMA v9)

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.