Samsung Gear S2 artık Network mağazalarında da satılacak

Samsung, Türkiye’nin en önemli moda markalarından Network ile işbirliğine giderek Gear S2’nin şık tasarımını Network’ün zamansız koleksiyonu ile buluşturdu.

Samsung Electronics, dairesel tasarım ve döndürülebilir bezel halkası ile stil ve işlevselliği bir araya getirdiği en yeni akıllı saati Gear S2’nin Network mağazalarında satışa sunulduğunu duyurdu. Eşsiz tasarımı ile öne çıkan akıllı saat, şık görünümü ve en özel anlara uygun yapısı sayesinde Network’ün dinamik koleksiyonlarının önemli bir tamamlayıcısı oldu.

Akıllı telefonlara kıyasla daha yakın ve kişisel bir deneyim oluşturan Gear S2, Network ile Samsung arasında yürütülen işbirliği sonucunda kullanıcıların kişisel tarzlarını tamamlayacak önemli bir aksesuar olarak mağazalardaki yerini aldı. Böylece Network müşterileri, her an birçok uygulamayı kullanabilecekleri, e-maillerini kontrol edebilecekleri ve seçtikleri kombinlere göre değişebilir saat arayüzleri ve saat kayışları ile kişiselleştirebilecekleri Gear S2 ve Gear S2 Classic’i deneme fırsatı bulurken, tercih etmeleri halinde kolaylıkla da satın alabilecekler.

gear-s2-network-magazalarinda

Samsung Electronics Türkiye IT ve Telekom Başkan Yardımcısı Selçuk Mirza, şunları söyledi:

“Teknoloji dünyasının lideri Samsung olarak, modaya yakından uyum sağlayacak iki yeni akıllı saat ile Türkiye’deki tüketicilerin karşısına çıkmanın gururunu yaşıyoruz. Network işbirliği ile modayı takip eden ve şıklığına önem veren tüketicilerimizi yeni ürünlerimizle buluşturmaya devam ediyoruz.”

Tüketicilerin ihtiyaç duyduğu her an yenilikçi yaklaşım sunmaya devam edeceklerini belirten Mirza, “Şıklığıyla göz dolduran Gear S2 Classic, kendine has eşsiz tasarımını paslanmaz çelik, deri ve camın muhteşem uyumuyla tamamlıyor. Gear S2 ise modern ve estetik görüntüsüyle daha sportif bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Her iki modelin de Network müşterileri tarafından beğeni ile karşılanacağını düşünüyoruz” dedi.

Daha fazla bilgi için www.samsung.com/tr/galaxy/gear-s2/ adresini kullanabilirsiniz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.