Samsung Bu Yıl İki Farklı Katlanabilir Telefon Tanıtacak

Samsung’un katlanabilir ekranlı akıllı telefon aşkı bitmek bilmiyor. Sızıntı bilgilere göre Samsung bu yılı iki farklı katlanabilir telefon tanıtacak.

Samsung katlanabilir telefon konusunda büyük bir hezimet yaşamış olsa da bu alanda ümitsizliğe kapılmayacak gibi görünüyor. Galaxy Fold faciasının ardından katlanabilir ekranlı telefon çalışmalarına ara vermeyen firma, iddialara göre bu yıl bitmeden iki adet katlanabilir akıllı telefon tanıtmış olacak. Bu iddianın sahibi geçtiğimiz günlerde Galaxy S20 ailesinin fiyatlarını sızdıran Max Weinbach’tan başkası değil.

İlginizi çekebilir: En İyi Küçük Ekranlı Akıllı Telefonlar

Yukarıda görmekte olduğunuz tweet, XDA geliştiricisi Weinbach tarafından atıldı. Sevgili sızıntı kaynağımız Max, bu tweet’te gerçek Samsung Galaxy Fold halefinin 2020 yılının ikinci çeyreğinde çıkacağını iddia ediyor. Ayrıca Weinbach, 8 inç ekran boyutu, 108MP kamera, ultra ince cam, SPen, Snapdragon 865 yongaseti ve 5G bağlantısını Samsung’un yeni katlanabilir telefonunda göreceğimizi iddia ediyor.

Samsung Bu Yıl İki Farklı Katlanabilir Telefon Tanıtacak

Bu tweet’in devamınde geçen konuşmalardaysa Samsung’un bir değil iki adet katlanabilir telefon çıkaracağına dair ipucu veriliyor. Galaxy Fold’un başına neler geldiğini hatırlamak istiyorsanız eski haberimize bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Bakalım Güney Koreli teknoloji devi bu kez katlanabilir ekranlı akıllı telefon hayalini başarıyla hayata geçirebilecek mi, bekleyip göreceğiz.