Sony MDR-XB650BT inceleme – Extra Bass Bluetooth kulaklık

Sony MDR-XB650BT inceleme videomuzda Extra Bass özelliğiyle öne çıkan kablosuz kulaklığı inceliyoruz.

Sony MDR-XB650BT inceleme videomuzda, Extra Bass yapısıyla öne çıkan kablosuz kulaklığın özelliklerine yakından bakıyoruz.

Kırmızı, siyah ve mavi olmak üzere farklı renk seçeneklerine sahip ürün, kulaküstü bir yapıda karşımıza çıkıyor. Oldukça hafif olması ve konforlu tasarımıyla uzun süreli kullanımlarda dahi kullanıcısı rahatsız ettirmeyen Sony MDR-XB650BT, yarım katlanabiliyor olmasıyla çantada vs. kolayca taşınabiliyor.

Sony MDR-XB650BT inceleme

Tüm kontrol tuşlarının sağ tarafta yer aldığı kulaklık modelinde güç tuşu, mikrofon, microUSB bağlantı noktası, ses seviye ayarları ve şarkı değiştirme butonları yer alıyor. NFC veya Bluetooth ile mobil cihazlara bağlanabilen ürün, ne yazık ki kablolu olarak da kullanılabilme opsiyonunu sunmuyor. Ayrıca ürünün üzerinde yer alan mikrofon sayesinde oldukça temiz görüşmeler yapabildiğinizi de belirtelim.

İçerisinde 30 mm boyutunda neodymium sürücüler barındıran ürün, gerek ses kalitesi gerekse de bass seviyesi konusunda oldukça iddialı. Ürün ile yüksek ses seviyelerinde dahi müzik dinlediğinizde sesin bozulmaması önemli bir artı. Ayrıca ürünün  20 Hz – 20.000 Hz frekans tepkisi sunduğunu da belirtelim.

Son olarak pil ömründen bahsedecek olursak Sony MDR-XB650BT ile tek bir şarjda 30 saate kadar müzik dinlenebiliyor. Cihazın şarj olma süresi ise yaklaşık 3.5 saat.

Cihaz.TV Yorumu

Sony MDR-XB650BT modeli her yönden başarılı bir ürün olmuş. Konforlu bir kullanım deneyimi sunan ürün, özellikle dolgun bas isteyenler için gayet iyi bir seçenek. Tabii ki 30 saate varan pil ömrü sunuyor olması ve kablosuz kullanımın getirdiği avantajlar da unutulmamalı.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.