Sony Xperia 5 Punch-Hole Tasarımlı Ön Kamerayla Görüntülendi

Sony Xperia 5 Punch-Hole Tasarımlı Ön Kamerayla Görüntülendi

Sony Xperia ailesi akıllı telefon pazarında yeniden hız kazanacak gibi görünüyor. Xperia 5 ön kamerası ekranın içerisinde gömülü bulunuyor.

Sony firmasının Xperia akıllı telefon ailesi geçmişten günümüze sevilen bir seridir. Son iki yıldır bu seride pek bir hareketlilik göremiyorduk ama görünen o ki Japon teknoloji devi akıllı telefon pazarında yeniden hız kazanıyor. LetsGoDigital tarafından paylaşılan yeni bir fotoğraf, Sony’nin ekran içerisine punch-hole şeklinde gömülü Xperia 5 modelini piyasaya süreceğini iddia ediyor.

İlginizi çekebilir: 2500 – 3500 TL arası en iyi akıllı telefon tercihleri

Bu ön kamera modelini Galaxy S10 serisinde görmüştük. Kimileri bu tasarımı beğenmiş, kimileri ise tepkiler göstermişti. Sony için oldukça radikal bir tasarım yeniliğine işaret eden bu tercih bizleri şaşırttı diyebiliriz. Bugüne kadar hiçbir şekilde klasik tasarım çizgisinden ödün vermeyen Japon teknoloji devi belki de bu kez modern tasarımlara yönelmeyi hedefliyor. Paylaşılan fotoğraf gerçeği yansıtıyorsa tasarım açısından iddialı bir Xperia modeli görmeye hazır olmalıyız.

Xperia 5 adıyla anılan bu yeni akıllı telefonun fotoğrafında, ekranda 24 Şubat 2020 tarihinin ve Mobile World Congress 2020 ibaresinin olduğu da dikkat çeken diğer detaylar. Şubat 2020’de Barselona’da gerçekleşecek olan Mobil Dünya Kongresi 2020’de Sony’den yepyeni Xperia akıllı telefonlar görmeye hazır olmalıyız. Bakalım Japon teknoloji devi bu iddialı pazarda yeniden rekabetçi konuma gelebilecek mi, bekleyip göreceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here