Spigen, iPhone 6S’i gösterdi!

Akıllı telefon kılıfı denince akla gelen ilk firmalardan biri olan Spigen, Apple’ın sır gibi sakladığı iPhone 6S’i açıkça gösterdi.

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus‘ın resmi olarak tanıtılmasına daha epey süre var ama, İnternet aleminde bu cihazları göre göre bir hal olduk. Günlerdir birçok haberle gündeme gelen ikili, bu kez Güney Koreli aksesuar üreticisi Spigen tarafından ayan beyan ortaya çıktı. Spigen firması, hazırladığı görselde “A New Color Has Bloomed” yani “Yeni Renk Çiçek Gibi Açıldı” sloganına yer verdi. Böylece iPhone 6S ve iPhone 6S Plus’ın pembemsi yeni renk seçeneği bir kez daha kendini göstermiş oldu. Bu yeni Spigen kılıflar Amazon’da şimdiden ön satışa çıktı. 

iphone-6s-amazon

Apple‘ın üçüncü parti aksesuar üreticilerine resmi sunumdan önce bilgi vermediği net olarak biliniyor. Dolayısıyla ortaya çıkan görselin Spigen tarafından sızıntı bilgilere göre hazırlanmış, zekice bir reklam çalışması olduğu ortada. Apple’ın bu konuya bir tepkisi olacak mı bilemiyoruz ama, hazırlanan görsel son derece başarılı görünüyor.

Rose Gold” yani “Gül Altın” olarak adlandırılacağı iddia edilen yeni iPhone renk seçeneği, muhtemelen kadınların daha çok ilgisini çekmek amacıyla hazırlanıyor. İddialara göre iPhone 6S ve iPhone 6S Plus tanıtımı 9 Eylül 2015 tarihinde gerçekleşecek. Telefonlar hakkında daha fazla bilgi için bu bağlantımıza göz atabilirsiniz.