Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu™ ön satışta

Uncharted’ın heyecanla beklenen en yeni oyunu Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu™’nun ön satışları, 229 TL’lik fiyatla bugünden itibaren başlıyor.

Oyun dünyasının en sevilen yapımlarından birisi olan Uncharted serisinin en yeni oyunu Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu™ için bekleyiş sona ermek üzere. Oyunun ön satışları, bugün yani 29 Şubat 2016 tarihinden itibaren başlatıldı.

Sony Center, D&R, Teknosa, Media Markt, Vatan, Bimeks ve Overgame’in web sitelerinden, yalnızca online olarak ön siparişi alınacak olan oyun, 229 TL’lik satış fiyatı ile sunulacak. Oyunun resmi çıkış tarihi ise 27 Nisan 2016 olacak. Heyecanla beklenen PlayStation®4 oyunu ile birlikte ön sipariş hediyesi olarak DLC – Multiplayer oyun modu için geçerli olan ekstra bir silah, Nathan Drake için yeni bir dış görünüm (kıyafet) ve multiplayer oyun modu için harcanabilen Naughty Dog puanı verilecek.

Uncharted 4 Bir Hırsızın Sonu

Dahası Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu™, tıpkı serinin diğer oyunları gibi Türkçe dublaj ve orijinal seslendirmeyle oynamak isteyenler için Türkçe altyazı seçenekleriyle sunulacak. Oyunda Nathan Drake’i Okan Yalabık, Victor Sullivan’ı Ege Aydan, Elena’yı Ceyda Düvenci, Chloe’yi Dolunay Soysert, Zeb’i Kadir Özübek, Sam’i Rıza Karaağaçlı, Vargas’ı ise Talha Sayar seslendiriyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.