64GB Galaxy S6 edge+ çok yakında Avrupa’da

Samsung’un 64GB Galaxy S6 edge+ modelini bekleyenlerdenseniz güzel haber geldi. Bu telefon çok yakında Avrupa’da olacak.

Samsung, Galaxy Note5 ve Galaxy S6 edge+ akıllı telefonlarını tanıtırken 64GB dahili depolama alanı seçeneğinden bahsedilmemişti. MicroSD kart yuvasına da sahip olmayan bu yeni akıllı telefonlar, bazı kullanıcılar tarafından tepkiyle karşılanmıştı. Samsung’un 64GB Galaxy S6 edge+ akıllı telefonu hakkında ilk kapsamlı bilgi Sammobile‘dan geldi. Eğer 32GB depolama alanı sizlere yeterli gelmiyorsa, birkaç hafta daha sabredin. Son haberlere göre Samsung, 64GB Galaxy S6 edge Plus modelini birkaç hafta içerisinde Avrupa’da satışa sunacak. Bu depolama alanı seçeneği, Almanya ve Hollanda’daki bazı satış noktalarında şimdiden ortaya çıktı bile.

galaxy-s6-edge-plus

Ülkemizde şimdilik sadece 32GB depolama alanı seçeneğine sahip olan ve 3.099TL satış fiyatıyla piyasada bulunan Galaxy S6 edge+’ın 64GB‘lık modeline ne kadar ekstra ücret ödeneceği şimdilik bilinmiyor. Konu hakkındaki detaylı bilgiler için gözümüz Samsung’da olacak.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.