LG Class’ın sızdırılan 4 fotoğrafı, cihazın tasarımına ışık tutuyor

LG Class Android akıllı telefonun metal kasası, sızdırılan 4 yeni görsel sayesinde internet aleminin gözleri önünde serildi

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung, 2014 model üst düzey akıllı telefonlarının tasarımında alüminyuma yer vermesiyle adından söz ettirmişti. Galaxy Alpha, Note 4 ve Note edge modellerinin metal çerçeveleri, Güney Koreli üreticilerin tamamı plastikten akıllı telefon üretme devrinin sona erdiğini gösteriyordu.

Güney Kore’nin önde gelen diğer Android geliştiricisi LG‘nin de bu akıma ayak uydurmaya hazırlandığı söyleniyor. Fransızların bu hafta ortaya çıkardıkları Android görseli, metal çerçeveli ilk LG cihazın yolda olduğunu ortaya koyuyor. Hatırlarsanız, LG Class adı verilen akıllı telefonun 21 Eylül günü resmi olarak tanıtılacağı söyleniyordu.

LG-class-sizdirilan-fotograflar

Bu ürünün uyduruk bir konsept çalışmasından ibaret olmadığı, sızdırılan yeni görsellerle birlikte vurgulandı. Güney Kore’de çekildiği söylenen fotoğraflar sayesinde, LG Class’ı 4 farklı açıdan görme fırsatı buluyoruz.

LG-class-sizdirilan-fotograflar-2

LG Class’ın 5 inç büyüklüğünde kapasitif dokunmatik ekrana sahip olacağı ve 350 $ fiyat etiketiketiyle satışa çıkarılacağı söyleniyor. Cihazın diğer teknik detayları henüz netleşmedi.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.