LG G4 Note (LG G4 Pro) TENAA veritabanında görüldü

LG G4’ün en yeni kardeşi bugün TENAA veritabanında boy gösterdi. LG G4 Note veya Pro ismiyle piyasaya çıkacağı söylenen cihazın tasarımı, üst düzey bir Android’in yolda olduğu izlenimini uyandırıyor

Hafif kavisli ekranıyla akıllı telefon tüketicisinin beğenisini kazanan LG G4’ün yeni bir alt modeli daha ortaya çıktı. Çin’in telekomünikasyon cihazı sertifikalandırma kuruluşu TENAA‘nın veritabanına yüklenen fotoğraflar, LG G4 Pro veya LG G4 Note ismiyle anılan cihazın yolda olduğunu doğruluyor.

Teknik özellikleri açıklanmayan Android işletim sistemli akıllı telefonun model numarası LG-H968 olarak kayıtlara geçiyor. LG’nin 2015 yılı için hazırladığı lüks cihazın metal çerçeveye sahip olacağı söyleniyordu. TENAA’ya yüklenen fotoğraflar, TD-H968’in metalden üretildiğini ispatlamaya yetmiyor.

Cihazın arka kamerasının sağ tarafında yer alan lazerli otomatik odaklama sistemi, TD-H968’in üst düzey bir Android olduğunu açık ediyor. LG G4 Pro‘nun çift sensörlü arka kamera düzeneği içereceği söyleniyordu. Sızdırılan yeni görseller, bu cihazın daha alışıldık bir sistemi içereceğinin habercisi olabilir.

Akıllı telefonlara dair en güncel gelişmeler için Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube veInstagram‘da takip edin.