Motorola Bounce tüm detaylarıyla sızdırıldı

Motorola, darbelere ve kırılmaya dayanıklı yeni akıllı telefonu Motorola Bounce’u saklayamadı. İşte sızdırılan akıllı telefonun detayları.

Upleaks adlı Twitter hesabı bugün Motorola‘ya darbe üstüne darbe vuruyor. Günün erken saatlerinde 2. Nesil Moto 360 modellerini sızdıran hesap, bu kez de darbelere ve kırılmaya dayanıklı Motorola Bounce akıllı telefonu sızdırdı. Yaklaşık olarak tüm teknik özellikleriyle birlikte telefonun fotoğrafını paylaşan Upleaks, iddialı bir cihaz ile karşı karşıya olduğumuzu bizlere gösteriyor.

İddialı teknik özellikler

5,43 inç QHD (2560×1440 piksel) ekrana, Qualcomm Snapdragon 810 yongaasetine, 8 çekirdekli işlemciye, 3GB RAM‘e ve 32/64GB depolama alanı seçeneklerine sahip olacağı iddia edilen Motorola Bounce, içerisinde tam 3760mAh‘lik devasa bir pil barındıracak. Telefonda 5MP ön kamera ile 21MP arka kaamera bulunacak. Tüm bu özellikler güçlendirilmiş kasa ile kullanıcılara sunulacak. Motorola Bounce akıllı telefonu alanlar, telefonlarının yere düşmesinden korkmayacak.

moto-bounce

Motorola Bounce hakkındaki tüm bilgiler şimdilik bunlardan ibaret ama, bu etkileyici akıllı telefonu yakından takip ediyor olacağız.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.